| Smile25 a întrebat:

Pe la inceputul lunii acesteia un tip de pe facebook mi-a fost dat add pe messenger si mi-a lasat si comm-uri la poze gen:" :*:*.". Pe mess nu prea am fost iar cand eram nu mi-a zis nimic insa ieri a intrat in vorba cu mine si la un moment dat imi cere numarul de telefon pentru ca a doua zi sa iesim.Intr-un final i l-am dat insa azi nu a sunat toata ziua pana adineaori la ora 22:40, dar eu nu am auzit telefonul.Acum ce sa fac sa sun inapoi sau sa il sun maine sau daca e pe mess sa ii zic ceva iar daca nu e online sa nu mai dau niciun semn? Totusi de ce ar suna abia la ora asta? Si as mai avea o nelamurire:de ce mi-a cerut numarul de telefon atat de repede?(am observat ca pe fb le lasa cam la multe fete comentarii gen:"frumoasa foc, sau :*, inclusiv la fete ce sunt din alt oras. Si o ultima intrebare ar fi:sa ies cu el, oare un baiat de genl poate fi de incredere? Ce pareri aveti?

2 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

laughing Dacă te-a sunat la ora 11 înseamnă că atunci vroia el să iasă. Cred că e mai mare decât tine... și de obicei băieții prin "a ieși în oraș" nu înțeleg un suc la mall la ora 3 după-masă, ci o ieșire în club cu muzică, băutură, și tot tacâmul.
Oricum ar fi culmea să crezi că poți să ai o relație cu el... E genul de om sociabil, sau de fapt prea sociabil, care iese cu oricine, oriunde, dar știe să se distreze. Nu spera la o relație cu el, caută-ți pe cineva din anturajul tău. Ce rost are să te complici pe net?

| aliybella a răspuns:

Nup e genu de fustangiu, crede-ma am avut de a face tot pe facebook si m-am intalnit cu el si a fost ceva de genu: imi plac tipele mai pitzi cu tocuri si machiate si bla bla bla. Ori nu avea ce face ori cauta sex
sfat: nu mai crede in intalniri de pe facebook/hi5 sau altele, baietii care te baga in seama acolo isi incearca noroculwinking