| Smile25 a întrebat:

Pe la inceputul lunii acesteia un tip de pe facebook mi-a fost dat add pe messenger si mi-a lasat si comm-uri la poze gen:" :*:*.". Pe mess nu prea am fost iar cand eram nu mi-a zis nimic insa ieri a intrat in vorba cu mine si la un moment dat imi cere numarul de telefon pentru ca a doua zi sa iesim.Intr-un final i l-am dat insa ieri nu a sunat toata ziua pana la ora 22:40, dar eu nu am auzit telefonul.Acum ce sa fac sa sun inapoi sau sa il sun maine sau daca e pe mess sa ii zic ceva iar daca nu e online sa nu mai dau niciun semn? Totusi de ce ar suna abia la ora asta? Si as mai avea o nelamurire:de ce mi-a cerut numarul de telefon atat de repede?(am observat ca pe fb le lasa cam la multe fete comentarii gen:"frumoasa foc, sau :*, inclusiv la fete ce sunt din alt oras. Si o ultima intrebare ar fi:sa ies cu el, oare un baiat de genl poate fi de incredere? Ce pareri aveti? Sa ii mai dau vreun sem de viata? Sa ma dau online pe mess?

1 răspuns:
| shinygirl08 a răspuns:

Sincera sa fiu si eu sunt o fire foarte rusinoasa si daca as fi in lcoul tau nu as avea curajul sa-l sun. daca ai vazut ca da astfel de comm`uri al fete pe fb poate este o fire mai plimbareata, asa se explica si faptul ca ti-a cerut imediat numarul de telefon.pentru ca vrea sa cunoasca cat mai multe fete.sa aiba de unde alege.din parerile pe care le-am auzit si eu de la baieti as crede ca unui baiat nu ii place sa fi stresanta sau sa ii arati ca esti inebunita dupa el.asta in cazul in care el te place foarte mult incat sa umble el dupa tine, pentru ca sunt si altii baieti care au un orgoliu mare si nu ar veni sa vorbeasca cu tine.depinde.oricum eu iti urez succes :*