| printesik a întrebat:

Buna peste o saptamana si ceva este ziua (majoratul)prietenului meu si nu prea stiu ce as putea sa.i cumpar. vreau sa mentionez ca suntem impreuna de o luna :X ..si zilele astea plec la mare ..idei daca pot sa.i cumpar ceva de acolo sau daca nu ce se poate cumpara in general la un majorat...

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Stephh a răspuns:

Un ceas thinking Sau nu ştiu.thinking Ceva care crezi tu că îi e pe plac.că doar tu îl ştii mai bine.Baftăhappy