| LOVEisLOVE a întrebat:

poate e o intrebare stupida. dar totusi o pun happy. Care ma poate ajuta si pe mine cu ceva?happy(astia care se pricep in domeniul acestawinking ) as vrea sa sterg profilul de facebook al cuiva? Se poate, sau sa aflu parola? Va rog ajutati-ma daca stiti, este ceva urgent si am nevoie de ajutor worried Mercii! ofer funda tongue

3 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Vorbete cu un hacker sau invata hacks, si sparge reteaua de facebook happy

| GuessWho a răspuns:

Intr-adevar stupida, mai bine n-o puneai.

| ioana_5333 a răspuns:

Daca nu stii parola respectivului nu ai cum sad