| laviniabeluska11 a întrebat:

Poate e stupid ce întreb, dar mă frământă chestia asta. Iubitul meu nu îmi face prea des complimente legate de fizic. Dar după fiecare dată când mergem la evenimente sau petreceri, îmi spune că am un corp foarte bun. Nu înțeleg de ce nu îmi spune si cu altă ocazie, ci doar atunci.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate e baut de zice asa doar atunci poti sa-l intrebi care e treaba

| RAY a răspuns:

Atatea curiozitati prostesti aveti in cap, daca nu iti spune spuneai de ce nu iti spune, sunteti fantastici pe bune, banuiesc ca ai peste 18 ani

| Donsavas a răspuns:

Cred ca esti tu prea atentă la aceste detalii.
Nu e nevoie sa te complimenteze pentru a avea incredere in tine.
Renunta la a mai avea așteptări de la oameni, asta iti îngreunează viata si iti strica imaginea de sine.

| Plato a răspuns:

Deci iti face altfel de complimente, dar le vrei neaparat pe alea?

| ywar a răspuns:

La petreceri poate te vede si el mai bine, in restul timpului e orb. Ii propui sa faceti sex la o petrecere asa si vezi ce zice. Il pipai si tu cu piciorul pe sub masa.

| Dalmore a răspuns:

"corp foarte bun" ce dracu de compliment e asta? laughing sună penibil. poate nu e foarte expresiv și atât.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Cred că mai mult te apreciază atunci când ești machiată, etc. Și asta nu-mi pare a fi ok!

| laviniabeluska11 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu... Sunt machiată mereu și mă aranjez.

| Clytia a răspuns:

Ai putea să-i spui în glumă: "Auzi, da' tu îmi faci complimente doar când sunt aranjată și mergem pe undeva?"

| Username272 a răspuns:

Poate nu este genul de om care sa tot iti faca complimente, el poate este obisnuit așa cu tine, si doar cand faci o schimbare la îmbrăcăminte ce o sa il încănte o sa iti faca, poate el in sinea sa stie ca esti frumoasa si ca areți bine dar nu vrea sa iti zic pentru ca dupa sa nu fi cu nasul pe sus, pun pariu ca iubitul tău tine mult la tine si te iubeste, nu te mai gândi la rele, o sa iti faci măi mult rau singură, sa va tina!

| mugurelbarosan a răspuns:

Poate nu vrea sa lase de inteles ca tot ce apreciaza la tine este fizicul de aceea evita. In plus ai putea sa il intrebi direct pe el, noi nu citim minti.