| anonim_4396 a întrebat:

Poate fi inalt, brunet si chipes, dar care este acea trasatura de personalitate care te poate face sa renunti la el din start?

Răspuns Câştigător
| Mikiiiiiiiii a răspuns:

Toata lumea are defecte. Important nu e defectul care te va face sa renunti la el, ci calitatile care nu te vor lasa s-o faci vreodata.

1 răspuns:
| Ofiintă a răspuns:

Poate da poate nu.Nu toti sunt la fel si stiind ca nu vorbim despre niste manechini fara viata ci despre niste persoane fiecare cu caracterul lui.
Daca te uiti prima data la el si iti place cea ce vezi incerci sa-l mai spionezi indeaproape sa vezi si ce fel de om este insa nu trebuie sa renunti din start.
Cine stie? poate ai noroc.