| onyta_5143 a întrebat:

preferati sa o faceti cu un/o vigin/a sau cu cineva dezvirginat/a?

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Deşi acesta este un tip de întrebare la care, în cele mai multe cazuri, nu răspund, nu numai pentru că are legătură cu preferinţele fiecăruia, ci şi datorită faptului că prezintă o tentă indiscretă, îţi voi spune părerea mea.
Am discutat şi eu acest subiect cu prietenii mei şi, contrar aşteptărilor, eram singura care prefera ca primul ei partener să nu fie.iniţiat.
De ce? Întrucât consider că "prima dată" este un moment deosebit de special, care trebuie împărţit cu un partner mai mult decât potrivit.
Personal, eu nu aş accepta s-o fac cu cineva care a mai întreţinut relaţii sexuale cu alte fete înaintea mea, să ştiu că acea clipă care ar trebui să fie a noastră a mai fost experimentată cu altcineva. Prefer asta, chiar dacă nici măcar nu vom şti ce facem, chiar dacă ne va ieşi o prostie şi vom sfârşi minunându-ne şi râzând de ea.
Părerea mea.

| Vizitiul a răspuns:

Cu ambele deodata, ca am cetatenie araba.

| katy a răspuns:

Eu as prefera sa aiba experientabig grin

| Johnny_3797 a răspuns:

Depinde mult de oameni si tot asa. Daca el va fi vergin se poate de incercat daca nu atunci trebuie de protejat ca cine stie cum a facut.Cel mai bine sa faci cu cineva care ii vergin si sa stii ca vei face doar cu el si asa totul va fi ok in toate planurile happy

| Ciprian a răspuns:

Nu are importanta laughing

| YoungWezzy a răspuns:

Experienta frate daca faci ci o virgin nu stie nimiclaughing) cum o pui asa sta mie unu imi plac fetele mai active in timpul actului

| username_3112 a răspuns:

Depinde!