| MikuMiharu a întrebat:

Prietena mea a rămas singura acasa si m-a invitat la ea. (avem 16 ani) pe la 3 dimineata au intrat părinții in casa.S-au cam speriat când m-au vazut dormind fara tricou langa ea.Pe la 9 ne-am trezit si noi.Am mers in bucătărie si ne-am apucat de micul dejun.A intrat tatăl ei in bucătărie.M-am panicat.Ma asteptam sa ma deie afara in suturi.Dar m-a intrebat politicos ce mai fac.E un bărbat bine facut, puternic. Aproape ca mi-e frica de el.Am vrut sa plec. Spunând ca i-am deranjat destul.

6 răspunsuri:
| bastars a răspuns:

Priveste partea buna : in loc sa te scoata in suturi cand au venit ai fost primit într-un mod acceptabil.
Nu ar strica daca ti-ai face curajul sa vorbesti cu ei despre relatia ta cu fiica lor, le vei arata ca esti o persoana serioasa si ca o iubesti... acum faci cum crezi insa ei sigur ti-au dat o sansa

| anonimus123456789102000 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic. Eu am crescut fara un tata alaturi si nu stiu ce sa zic. E faza ca din cate am auzit la alte persoane, tatii sunt altfel. Eu cred ca daca te-a vazut fara tricou langa ea, automat i-a trecut prin minte o imagine cu tine si ea facand dragoste, dupa care imediat o imagine cu tine si o secure in cap laughing nu stiu ce sa zic man. Pisica blanda zgarie rau. Ai grija si tu

| ElenaElena2002 a răspuns:

Pai odata ce prietena ta nu a fost pedepsita si inca are voie sa vorbeasca cu tine, cred ca da.

| MikuMiharu explică:

Întrebarea :Si-au facut o prima impresie buna despre mine?

| MikuMiharu explică:

Credeti ca si-au facut o prima impresie buna despre mine?