| hellokityy a întrebat:

Prietena mea cea mai buna este foarte indragostita de un baiat, cu care a fost impreuna acum un an, dar atunci nu era foarte entuziasmata de el. S-au despartit, dar dupa cateva luni a inceput sa regrete ca s-a despartit de el, iar el nici nu o prea mai baga in seama, iar ea vrea sa il recucereasca. Ce ar trebui sa faca?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Sa caute pe altul. Nu merita daca e arogant, o sa isi ia lumea in cap dupa.

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Poate el are acum o noua relatie, ori poate ca ea s-a facut vinovata de despartire. Daca stie ca n-a fost vina ei, avand in vedere ca se cunosc deja, poate discuta cu el direct.

| MotanuJmekerit a răspuns:

Pai ar trebui sa incerce sa se dea la el sau sa poarte o discutie mai interesanta despre ei 2 cu motivul ca ar dori sa se impace... ceva de genu daca nu o baga in seama spune-i sa renunte la el ca ala nu o va iubi niciodata doar va profita de ea. Bafta

| paceandlove a răspuns:

pai nu poti sa-i comanzi inimii asa ca a facut foarte rau trebuia sa se gandeasca de 2 ori eu spun sa poarte o conversatie serioasa, sa il intrebe daca mai e interesat