| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Prietenei mele i-a sângerat azi puțin vaginul și tot ii vinea să verse. În urma cu 2 zile am întreținut relații sexuale, ea fiind virgina nu a reușit sa intre pensiul în totalitate, nici nu știu sigur dacă a străpuns sau nu, probabil doar milimetric. A durut-o puțin și de abia azi a început sa sângereze puțin. Cauze? Mulțumesc!

10 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Daca continua sa sangereze mai multe zile trebuie mers la dr. De sarcina nu poate fi vorba, nu ai simptome atat de repede. Poate e timpul sa-i vina menstruatia.

| iGoxi a răspuns (pentru christall):

Simptomele după cât timp apar? O doare de ieri ovarul stâng

| Anonimfath555 a răspuns (pentru iGoxi):

Simptomele depind de fiecare persoană, dar e imposibil să apară după 2 zile

| christall a răspuns (pentru iGoxi):

Ca sa vedeti exact cumpara un test de sarcina de la farmacie.

| MValentin a răspuns:

In 2 zile e imposibil sa-i vina simptomele precum ar fi gravida

| darrio2007 a răspuns (pentru MValentin):

Cred ca era mai dinainte gravida si l-a agatat pe el. Va fi tatic.

| anajurca56780 a răspuns:

După părerea mea, sunt 2 cauze, nu a fost lubfrifiata cum trebuie si i-ai provocat răni in interiorul vaginului sau ruperea himenului s-a produs mai târziu, cât despre varsaturi, cred ca sunt din altă cauză

| iGoxi a răspuns (pentru anajurca56780):

A început sa o doară și în partea stânga jos, la ovarul stâng. Ar trebuii sa ma sperii sau ceva ca voi avea un copil?

| Anonimfath555 a răspuns (pentru iGoxi):

Dacă ați făcut sex protejat nu trebuie să-ți faci griji

| iGoxi a răspuns (pentru Anonimfath555):

Nu a fost protejat?