| ZuuZyYyYyZ a întrebat:

Buna prieteni am 13 ani am avut o prietena pe nume Petronela, cu ea am stat 3-4 luni in acest timp au inceput sa ne certam din cauza la prieteni/prietene, un baiat, prorecla lui este Puinanu o vrut sa se combine el cu ia da eu nu i-am lasat asa ca m-am impacat dupa a 2 zii m-am certat iar, o fata mi-o spus casi batea joc de mine ca nu stiu ce. eu atuncea am sunato si din greseala i-am inchis. dupa mi-o trimis sms ca cica o incesl cu o fata iulia din clasa a 9. baiatu ala puianu o vrut sa-mi faca comb cu aceasta fata si eu nu am vrut si el o spus cami baga cv strambe si am desparte de petronela eu i-am spus sa vad. si acum sunt disperat nu stiu cum sa ma impac cu ea. zice ca sunt cu alt cineva si ca o tin de proasta va rog ajutati-ma FUNDA!

4 răspunsuri:
| danifx2 a răspuns:

Ma,du-te la scoala. lasa fetele, esti varza la exprimare

| ProjectJackpot a răspuns:

Eu am inteles ca ai vazut 3 OZN-uri, si intr-unul dintre ele era taica-tu.

| raluka20 a răspuns:

Fii atent... daca faci cum zic o dai pe spate si nu mai zice "nici car nici mar". 1. ia-o deoparte si spune-i cum o fost faza k a bagat ala strambe ca sa va certati etc, pe urma invit-o in oras la un suc si spune-i ce simti pentru ea si sa nu mai "plece" urechea la toti prostii k lumea e invidioasa pe fericirea altora, daca i-ai lua si o floare i-ai da-o de fata cu prietenele ei ar fi super :X... bafta tongue

| Iuliaaaaa a răspuns:

Abia am inteles ce ai scrislaughing)eu zic sa pui mana pe o carte si sa lasi fetele