| Alina_2393 a întrebat:

Buna prieteni :* Am si eu o intrebare...[as dori ca baietii sa raspunda mai mult dar si parerea fetelor este bine-venita :* ] Revendind as vrea sa stiu ce inseamna cand un baiat iti spune "Te iubesc" de vreo 10 ori si spune si ca nu a uitat. o pe fosta prietena [intreabarea asta e legata de cea pe care am pus. o inainte ] Va rog ajutati.ma cu parerea voastra happy

7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Cand un baiat iti spune `te iubesc`poate sa-ti spuna de forma, cum spun multi, de fapt majoritatea nu stiu ce inseamna a iubii.hmm poate vrea s-o readuca in subiect sau sa te compare cu ea.K pe tine `te iubeste de 10 orilaughing` si ca pe fosta nu!? posibil

| Angelique a răspuns:

Dragostea este un sentiment complex, manifestat prin afecțiune puternică.În mod frecvent dragostea nu este exprimată prin cuvinte, ci anumite comportamente ca privirea, mimica, poziții erotice ale corpului.Deci cred ca este indragostit de tinehappy

| Ellenna a răspuns:

Parerea mea e ca simte ceva pentru tine, totusi tongue Si vrea sa te faca geloasa ca sa se convinga daca si tu simti ceva pentru el sau nu (de aceea iti spune ca nu a uitat-o pe fosta ) Sau poate chiar nu a uitat-o si atunci ar trebui sa vorbesti serios cu el si sa ii spui " bun, ma iubesti, si eu te iubesc,dar nu suport sa te aud cum imi spui mereu ca nu ai uitat-o pe fosta, poate ar fi mai bine sa te intorci la ea, decat sa stai cu mine si sa fiu decat un inlocuitor pentru ea", ceva in gen big grin laughing Sau poti doar sa ii spui sa vezi cum reactioneaza. Daca el nu a uitat-o pe fosta inseamna ca iti repeta de atatea ori ca te iubeste ca sa se convinga si pe el, nu numai pe tine. Si nu cred ca ai prefera sa fii folosita, adica sa stai cu o persoana doar pentru a il ajuta sa o uite pe fosta straight face"

| anonim3_9723 a răspuns:

Iti dau un raspuns sincer, nu inventez chestii "romantice""inseamna ca sunteti bune de p**a aman2, sau cel putin asa i se pare lui.ai fb?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori e foarte confuz, ori le are tare cu vrajeala si mintitul. De ce nu il intrebi tu ca sa fii mai sigura?

| Ycu a răspuns:

Eu cred ca atunci cand un baiat iti spune de 10 ori te iubesc e ceva de bine si ca i-ai captat atentia serios, iar cu fosta prietena cred ca doar vrea sa faca geloasa fata respectiva prin fosta prietena ca sa vada daca si ea il iubeste cu adevarat! Acuma nu stiu eu iti zic ce ar insemna pentru mine sa zic asta happy Mult succes!

| edwardoo a răspuns:

Inseamna ca chiar te iubeste