| denisa2002dd a întrebat:

Buna. Prietenul meu are niste fantezii cam ciudate,care ma deranjeaza. Cand facem sex,ma trage mereu de par,imi da palme peste fund, ma leaga cu ceva la maini,ori ma tine el strans sau chiar deepthroat,mereu ma inec si se termina la mine in gura... zice ca asa se excita mai tare,dar pe mine nu ma impresioneaza,mi se pare cam scarbos si imi pierd toata pofta de sex repede. Imi e rusine sa ii spun asa direct, cum sa il iau? Ce sa ii spun?

17 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa ii spui adevarul, pur si simplu.
Din obligatie o faci sau de placere?
Si daca e de placere, unde e placerea ta?
Asa cum e el direct, fii si tu.
Nu doare.

| wildthing a răspuns:

Mie mi se pare ca pentru individul asta esti un obiect, nu o femeie. Parerea mea este ca ar trebui sa-l bagi in peezda ma-si (softul asta e complet tembel, nu ma lasa sa scriu corect si ma forteaza sa folosesc doar un "i" in loc de doi) si sa-i dai papucii imediat... daca te respecti ca femeie.winking

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! E o problema pe care trebuie sa o rezolvi vorbind cu el. Nu e ok sa ii spui pe ocolite sau in nu stiu ce mod. Pe direct. Spui ce te deranjeaza si il intrebi ce puteti face ca amandoi sa va simtiti bine in timpul sexului. Daca te ajuta, ii poti scrie despre asta, in loc sa ii spui fata in fata.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fierbinte

| CristiDinBucuresti a răspuns:

E un obsedat, desparte te de el nu esti obligata sa i suporti mitocăniile si fanteziile fetisurile lui ciudate e nebun.

| Violleta2022 a răspuns:

Data viitaore da-i si tu suturi in boase si vezi ce misto o sa fie, sau musca-l de puta ...sa vezi ce fantezii minunate va experimenta si el!

| VoidEternal a răspuns:

And that kids, is the reason you don't watch too much porn.

| doctorandus a răspuns (pentru VoidEternal):

Lol... la cat porno am vazut eu... si nu procedez asa nici cu prostituatele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te confunda cu o actrița din filme deocheate, a văzut ca ești foarte permisiva și de aceea își permite sa te trateze asa, e cam barbar, ar trebui sa fi sincera cu el și sa ii spui ca îți displace tipul acesta de sex, ca nu ești adepta asemenor fantezii, ca preferi sex vanilia, sau se gândească și la nevoile tale nu doar ale lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i sa nu se mai uite la 50 shades of grey! laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca a vizionat prea multe filme pentru adulti inainte de a incepe relatia cu tine.
E cunoscut faptul ca pornografia altereaza modul in care o persoana percepe relatiile sexuale.

Si mie imi place sexul mai salbatic si pervers dar numai cu acordul partenerei, fara sa o oblig sau sa o fortez.

Ii spui totul intr-o maniera diplomata, ca nu-ti plac astfel de fantezii si sa incetati cu acest stil sexual.

| Cheo0S a răspuns:

laughing
Nu-mi vine sa cred ca nimeni nu si-a dat seama ca esti troll. Totusi bine punctat.

| Saiko10 a răspuns:

Nu este neaparat ciudat. sunt persoane care prefera tipul asta de sex dar daca tie nu iti place pur si simplu ii spui ce vrei sa continue ce vrei sa se opreasca si ce vrei sa faci in viitor. comunicati ca de aia sunteti intr-o relatie.

| Aditu94 a răspuns:

Wow..prietenul tau se uita la prea multe filme porno..devino mai rezervata..nu e normal asa ceva..nu esti o actrita porno care filmeaza un film porno HARD..esti o Lady, asa ce respeta-te si fii impunatoare.

| Pnin a răspuns:

Daca îți face asta fara să te întrebe daca ești de acord, e bolnav mintal.
Daca ești troll, sad, ești slab și n-ai niciun scop.

| jorjache a răspuns:

Când o sa ai alt partener mai "blând "
O sa-ti lipsească laughing

| Kranci123 a răspuns:

Poti sa ii spui ca ca esti iubita lui nu iapa la caruta, glumesc acum serios ai putea sa ii spui ca ai vrea sa incerci si mai light, sa vedeti impreuna cum se simte, iar apoi indiferent de cum se simte ii spui ca ti-a placut mai mult asa! pentru ca doar nu o sa stai sa te bata asta ca pa o vita in targ.