| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu dupa 6 luni de relatie a vrut sa il las sa imi puna mana pe sani.La inceput nu am vrut dar dupa aceea l-am lasat insa doar prin haine si doar de 2 ori. I-am spus ca pentru a-l lasa asa trebuie sa am mai multa incredere in el deoarece noi nu ne vedem des, ci doar o data pe saptamana, rareori de mai multe ori. El a spus ca am zis asta cu increderea doar ca sa nu il las. dar nu e asa. I-am spus ori isi face timp sa ne vedem mai des si atunci o sa ma obisnuiesc si eu cu ce vrea el, ori ne despartim. A spus ca facem cum vreau eu pentru ca el ma intelege, ca a suferit si el in relatiile lui anterioare si stie cum e sa suferi.
A spus ca promite ca nu va merge mai departe si a mai spus ca ma asteapta sa fiu pregatita pentru sex pana la 18 ani, spunand ca dupa 18 ani sa ma astept sa vrea si altceva.
Intrebarea mea este:credeti ca ma iubeste macar un pic sau tine la mine?
Am uitat sa spun ca el neavand facultate i-am spus sa faca una pentru ca alor mei nu prea le placea asta, sa nu aiba facultate, si a inceput o facultate ca sa nu afecteze asta rel noastra.
Si fiind primul meu prieten nu vroiam sa il las sa ma sarute si a asteptat vreo 3 luni asta, l aasta a avut rabdare.
PS:eu am 17 ani jumate si el 22.

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu cred ca tine la tine pentru ca daca avea ceva interese ascunse nu te-ar fi asteptat pana faci 18 ani si te-ar fi stresat cu asta, e adevarat ca trebuie sa existe incredere in voi inainte sa se intampla altceva, dar e oarecum de inteles ca vrea sa te sarute, sa iti atinga sanii, acum faci cum simti, dar daca iti atinge sanii prin haine nu e chiar asa grav, desi va vedeti rar, are si el nevoie de afectiune, prin gesturile lui de tandrete iti arata ca te iubeste si te doreste, si la mine in relatie de diferenta de 5 ani, dar asta nu conteaza, important e sa va iubiti, sa fiti alaturi unu de altu, 6 luni de relatie e ceva, nu e chiar asa mult, dar totusi nu e totuna, daca el e dispus sa te astepte pana faci 18 ani, atunci e foarte bine, inseamna ca te iubeste.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ai aproape 18 ani si nu l-ai lasat sa te sarute decat abia dupa 3 luni?! Wow! Eu daca as fi baiat ti-as fi zis pa, scuzesad M a rog, e faptul ca va vedeti si rar, dar...eu am impresia ca doar il placi si cred ca el asteapta si inghite tot ce ii faci doar ca sa te &^**4%hee hee Altceva nu poate fi! Si faptul ca nu isi face timp de voi...lasa de dorit!

| marsy a răspuns:

Scuza-ma fdar 3 luni fara sarut mi se pare exagerant! Ceva la relatia voastra nu ajunge. spui ca te vezi rar. e foartee rau. de asta tu nu ai incredere il el. mai ales ca are 22 ani!

tu il iubesti pe el?

| ViseColorate_4467 a răspuns:

E evident ca tine la tine, unul care nu ar fi tinut nu ar fi asteptat atata pentru a te saruta, e imposibil! Se vede ca[,]chiar te iubeste, ai grija de e, astfel de baieti mai rar gasesti, care asa fie dispusi sa astepte 3 luni pentru un sarut, care a fost dispus sa inceapa o facultate de dragul prietenie lui e de`a dreptul greu de crezut. Dar sper sa fie adevarat ceea ce spui, pretuieste`l cat mai mult ca nu cred ca vei mai gasi un baiat ca el. Iubiti`va mult!

| roxy_9087 a răspuns:

Cum sa il lasi sa te sarute dupa 3 luni?straight face e o nebunie.serios:O

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Evident ca tine la tine. ce intrebare doamne... daca mai face si o facultate pentru tine?!?!?! te iubeste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

3 luni pana l-ai sarutat? Nu de iubirea/afectiunea lui ar trebui sa te indoiesti.ci de a ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am un prieten de 20 de ani, eu am 15, deci diferenta de varsta este aceeasi.Eu vreau sa spun ca avand incredere foarte multa in el, l am lasat sa mi puna mana pe sani dupa 1 saptamana, purtandu se foarte frumos cu mine.Nu m-a deranjat, pentru ca este placut, o sa vezi, daca il iubesti, il lasi.Cand vede ca nu vreau, nu o face. Ii plac sanii meibig grindar ma si iubeste.Deci eu zic.ca nu pierzi nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La sigur e prost...sa astepti atita timp pina so saruti? iubitul tau a intirziat cu vreun secol

| serghey_3933 a răspuns:

Pai daca stai cu el de 6 luni si doar ti-a pus mana pe sanii si asta de doua ori prin haine ori e prost ori te iubeste

| marian69mari a răspuns:

Cum draq a asteptat 6luni sa iti puna mana pe sanlaughing))