| ralu_1668 a întrebat:

prietenul meu e ungur si am impriesia ca mama lui nu ma place datorita faptului ca sunt romana. oare o fi adevarat, din cate am inteles ungurii cam tin la seminta lor

3 răspunsuri:
| SociallyDepressed a răspuns:

Sunt unii care tin si sunt unii care nu.
Daca mama prietenului tau ii vrea binele si vrea sa fie fericit va trece peste acest mic detaliu.

| LVLevel a răspuns:

Esti romana sau romanca, tin la seminta sau samanta. intai trebuie sa descifrz intrebarea... eu cred ca nu esti "romana" esti...

| cbcaraman a răspuns:

Tin si nu prea tin, dupa cum probabil ai vazut, si la noi romanii e cam la fel, depinde de tine in mare parte. Succes!