| Laviniarusu59 a întrebat:

Prietenul meu mi-a spus Iubire, n-ai chef de mine? Si eu vreau sa ii dau o replica care sa se simta foarte jignit, m-a suparat cu ceva.Ce sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Poți incerca ceva gen: nu am chef de gunoaie, jegoși, sau alte jigniri. Sau o lovitura mai tare: nu am chef de tine ca tu nu ai cu ce, am găsit pe cineva care are cu ce. Mult succes!

| Laviniarusu59 explică (pentru PegassiDoctorulThau):

Merci!laughingFoarte tare astea

| PegassiDoctorulThau a răspuns (pentru Laviniarusu59):

Cu mare placere ????

| PegassiDoctorulThau a răspuns (pentru PegassiDoctorulThau):

Da, adică te-am ajutat cu placere, dacă nu ai inteles ce am vrut sa spun.

| Laviniarusu59 explică (pentru PegassiDoctorulThau):

Nu stiu de ce apare semnul de intrebare mereu?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Halal relatie daca intrebi aici.

| Andreeush a răspuns:

Cu ce te-a supărat?

| Laviniarusu59 explică (pentru Andreeush):

A avut treaba, n-a vb cu minelaughing)

| deeeaqq a răspuns:

și i ai spus până la urmă?

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Desparte-te de el daca nu iti comvine si gata

| Laviniarusu59 explică (pentru Alexxxxxandraxxx):

Usor de zis, greu de facutlaughing Il iubescwinking

| Alexxxxxandraxxx a răspuns (pentru Laviniarusu59):

Daca iubesti un om sau dai doi bani pe el nu ajungi sa intrebi internetul cum sa ii dai replici sa il jignesti.

| Laviniarusu59 explică (pentru Alexxxxxandraxxx):

Care e treaba ta.Veziti de treburile telelaughing

| Andreea478 a răspuns:

Dar de ce vrei sa îl jignești mai bine ii zici în fata cu cea te-a supărat pentru ca asa nu va înțelege ce ai.