| AnaMar10 a întrebat:

Buna! Prietenul meu nu vrea sa ieșim în club niciodată, ca vai nu-i place și nu sunt de el cluburile.
Dar faza e ca el a ieșit cu fostele lui mereu prin cluburi. Oare ii e rusine sa se afișeze cu mine?! Poate nu vrea sa dam de cineva cunoscut?! Lol, f dubios. Voi ce credeți?! PS: doar o data am ieșit undeva între un club din Brașov, nu în București(suntem din București)

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu vrea sa se afiseze cu tine in club. Nu inseamna ca nu ii plac cluburile. Ar trebui sa-ti dea de gandit.

| Purec a răspuns:

Daca in trecut a iesit si acum nu mai vrea, luand in considerare si faptul ca in Brasov a iesit, desi pare aiurea e destul de clar ca nu vrea sa fie vazut cu tine de cineva cunoscut. De cat timp sunteti impreuna?

Totusi, ar trebui sa discuti cu el si sa ii zici ceea ce simti in legatura cu asta. Daca lasi lucrurile asa, frustrarile de genul nu dispar, se acumuleaza si in timp vor aparea si altele si in final iti pierzi timpul degeaba cu relatia. Trebuie sa lamuresti situatia cat mai rapid

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil mai are el alte fete cu care iese prin cluburi si nu trebuie sa-l vada alea cu tine.

| CIaudiu a răspuns:

Te duci tu. O sa vina si el din urma intr-un final.

| Dintrebare a răspuns:

Buna. Daca inainte sa fie cu tine iesea des in cluburi, iar acum si-a schimbat complet comportamentul, da, este ciudat. Nu cred ca ii este rusine cu tine. Daca i-ar fi probabil nu ar fi oficializat relatia. Dar ceva are de ascuns. Poate mai vorbeste cu alte tipe care frecventeaza cluburile alea si vrea ca fetele sa creada ca e singur sau ca nu are o relatie foarte serioasa. Oricum, eu zic ca cel mai bine pur si simplu de ce nu vrea sa iasa avand in vedere ca nu demult iesea des. Si sa ii spui ca raspunsul ca nu ii place nu e un raspuns pe care tu sa il consideri cu sens. Si ca il rogi sa te trateze ca o un om adult, nu sa vina cu justificari din astea pe care nici copiii mici nu le cred.

| Willis a răspuns:

Poate chiar nu îi mai place, sau poate nu dispune de buget.

| Pnin a răspuns:

Da. E ceva ciudat acolo că doar nu moare daca merge o data cu tine. Și fostul se ferea să iasă cu mine prin centru cand mă înșela. Spune-i că o să mergi singura, vezi daca e gelos

| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

Lasa cluburile și pune mana pe un dex mai bine happy

| Kalibi1327 a răspuns:

Probabil ca i amintește de momentele cu fostele lui și nu vrea asta, încearcă altceva nou cu el