| dariaelena359 a întrebat:

Buna! Prietenul meu s-a terminat pe spatele meu lichidul curgând spre v..gin însă nu sunt sigura 100% ca a ajuns acolo ptc m-am șters imediat. Care sunt șansele sa fiu însărcinată
(tin sa menționez ca NU eram in perioada fertila și ca sunt virgina).
URGENT! va rog

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea de a fi insarcinata in situatia descrisa este... ZERO.
-- fiindca in primul rand NU ai fost in perioada fertila a ciclului menstrual
-- si de asemenea fiindca sperma in momentul ejacularii si pe urma inca 5-10 minute ramane in stare vascoasa, gelatinoasa si foarte lipicioasa/aderenta si din acest motiv niciodata NU poate sa curga din locul in care a fost ejaculat. Intotdeauna sperma se fluidizeaza prin procesul natural dupa trecerea a circa 5-10 minute si devine lichida deci si fluida.
Multa sanatate!

| dariaelena359 explică (pentru corbulalbrosu):

îmi este foarte frica. chiar crezi ca nu sunt sanse? pentru siguranța o sa vreau sa fac un test de sarcina după cât timp o sa fie rezultatul corect?

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Sansele de a ramane gravida sunt minime.

| Sofer a răspuns:

Nu sunt șanse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt șanse pentru ca ar trebui sa ejaculeze în vagonul tău.

| Paul754880338 a răspuns:

Daca provii din specia despre care am invatat noi pe vremuri la anatomie ca sa reproduc in doar prin sex, dupa ce spermatozoizii ajung sa intalneasca un ovul fecund, drumul fiind inevitabil prin vagin, nu anus, nu gura, nu chilotei, nu manuta, nu pe spate sau pe capacul de la wc ...atunci nu ai nici o sansa. Poate e mai bine asa... altfel cine stie ce ar fi rezultat. Stii cumva cifra IQ-ului tau incepe cu zero la frl ca si numarul tau de telefon

| StefanFlorea a răspuns:

Nu mai esti virgina laughing), nu inseamna ca daca nu te a penetrat mai esti virgina