| Julian1D a întrebat:

puteti sa imi dati niste sfaturi? Sunt impreuna cu o fata de cateva zile si cand ma intalnesc cu ea simt ca inima imi bate mai incet, mi se opreste respiratia si mi se imoaie mainile si picioarele si cand incerc sa vorbesc cu ea ma balbai si nu stiu ce sa spun.
Va rog frumos sa imi dati niste sfaturi.
multumesc

Răspuns Câştigător
| Bellatores a răspuns:

Asa se intampla de obicei, presupun ca e prima relatie si de aceea vocea incepe sa iti tremure si sa devi emotionat, dar nu iti face probleme, te va intelege si ii vei parea *dragut*...si ea va fi la fel daca simte acelasi lucru.Succes!happy

2 răspunsuri:
| MadalinNedelcu a răspuns:

Esti indragostit.
Incearca sa fii tu, fara sa incerci sa impresionezi pentru ca vei cadea in penibil. FI TU!
Bafta!

| GinglindSummer a răspuns:

Incerca sa te imbarbatezi.Cu toate ca te va considera dragut si ii va placea ca ai emotii, fetele se satura atunci cind au alaturii copilasi! Fii barbat. mai joacate si tu cu ea.Mai enerveazo mai creaza conflicte )