| WhiteRose a întrebat:

puteti sa imi recomandati si mie carti de dragoste... pe care le-ati mai citit voi si care v-au impresionat?

Eu am citit deja autori ca : Mihail Drumes, Eliade, Sebastian, Camil Petrescu, Jane Austen, N. Sparcks

Alte idei?big grin

Răspuns Câştigător
| candygirl a răspuns:

Mataniile de Florence Barclay :-x.
si si invitatie la vals e frumoasa happy.

7 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

May pe mine ma atrag foarte mult cartile cuvampiri care de altfel sunt si de dragoste. jurnalele vampirilor.colectia amurg.happy

| Ingerash a răspuns:

"Pazeste-te dragostea mea", am uitat autorul dar e cea mai frumoasa carte, nu m-am dezlipit de ea pana nu am terminat-o cap-coada

| WhiteRose explică:

Multumesc! :X
De unele dintre ele chiar nu auzisem

Va dau fundita dupa ce citesc cate cevahee heetongue

| Elwira a răspuns:

Tradata,iubirea trece...
Vladimir Pustan

| andreea_1866 a răspuns:

Sandra Brown love struck

| Deyuttzzaa a răspuns:

Inviatie la vals, dar nu mai stiu autorul, este foarte frumoasa cartea

| C20H14O4 a răspuns:

Jane Eyre, Charlote Brontte, Romeo si Julieta