| boy777 a întrebat:

puteti sa-mi ziceti si mie cum sa "cuceresc"o fata?

Răspuns Câştigător
| Lililala a răspuns:

Fii tu insuti, fa-o sa rada, arata-i ca esti interesat de persoana ei, ajut-o, iai apararea (cand e cazul), surprinde-o intr-un mod placut, ai increderea in tine si SIGUR te va observa(chiar daca nu ti-o va arata imediat)

3 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Nu prea ai cum sa o cuceresti...
E vorba de atractie. Daca ea te place, te place oricum.

Daca iti plac chestiile superficiale. Apuca-te de sala, cu un mic steroid te faci arnold si sa vezi ce sar toate pitipoancele pe tine, dar mare lucru nu o sa inveti de la ele. tongue

| V77Narcis a răspuns:

Cu cap si talent! Parerea mea

| Gabytzii a răspuns:

In primul rand unei fete ii place fizicu...Iesi cu ea la un suc imprieteneste'te cu ea, sh vezi ce a iesi happy. Pune'i intrebari sh vezi daca aveti ceva in comun. Sper ca te'am putut ajuta kiss. Succes! kiss