| anonim_4396 a întrebat:

Raspuns urgent. Daca ai avut contact sexual cu prezervativ dar fara ejaculare, iar partenerul in acelasi act sexual a scos si a pus la loc prezervativul fara a avea contact cu partenera exista riscul sa ramai insarcinata?

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| OMFGConrad a răspuns:

Nu, nu se poate întâmpla nimic.

| Goddess23 a răspuns:

Nu. Sarcina apare daca sperma patrunde in interiorul vaginului, femeia este in perioada fertila.

| Robi673547 a răspuns:

A pus alt prezervativ sau acelasi?

| whitecrow a răspuns (pentru Robi673547):

A pus acelasi dar la interval de 1secunda fara sa aiba contact neprotejat ci doar protejat

| lookingatme a răspuns:

Nu, atata timp cat nu a patruns in vagin sperma/lichid preejaculator, nu exista risc