| 123sergiu321 a întrebat:

Buna,recent am iesit dintr-o relatie de 2 ani jumate din cauza ca incercam sa o controlez prea mult. Dupa ce mi-am dat sema de asta a fost prea tarziu.Momentan a zis ca vrea sa ramanem prieteni si mai ma cheama la cafea ocazional, doar ca mai e un baiat pe care il "simpatizeaza". Diferenta de varsta dintre ei e de 14 ani si nu o sa fie ceva intre ei mai mult decat o aventura parerea mea.Ea a zis ca, crede ca ma pot schimba in comportament doar ca vrea sa fie libera momentan.Are rost sa mai am sperante sau mai bine renunt cu totul? Ea momentan ma mai cauta dar cred ca doar atunci cand celalalt e ocupat.

11 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Las-o sa fie libera ca probabil ai tinut-o mult prea din scurt. Poate o sa se intoarca candva desi, sincer, nu vad ce fata ar vrea sa fie sub papuc si sa nu poata avea libertate. Oamenii nu prea se schimba.

| Purec a răspuns:

Invata din chestia asta! Un om sta langa tine cu siguranta atunci cand e fericit! Daca incerci sa il controlezi si nu ii dai libertate, nu il faci fericit!
Schimba comportamentul dar nu te astepta sa se intoarca la tine.

| Crackman a răspuns:

Fa sex cu ea și vorbește cu altele
Acum nu mai este treaba cu suc

| alexalx1234 a răspuns:

Stai liniștit că era cu ochii pe ăla de când erați împreună. Așteaptă că îl va seca pe ăla de bani și după se va întoarce la tine.

Răspuns utilizator avertizat