| Florentinaaaaaaaaaaa a întrebat:

Revin cu o întrebare la voi. De la contactul sexual care l-am avut pe 1 Ianuarie sânii m-au durut încontinuu, aproape. Acum ma dor pentru ca pe 20 ar trebui să-mi vina menstruația. Dar nu mi s-a mai întâmplat ca sa ma doară atat de mult, sfârcurile sunt sensibile. Nu stiu ce ar putea fi, am avut si astăzi pe chilot ca un fel de "brânza" sunt foarte speriata, nu mi s-a mai întâmplat niciodată. M-am convins ca nu a ajuns sperma in vagin, am văzut exact in ce zona era ejaculata pe burta, dar cu lichidul acela imi e frica. Deși prietenul meu zice ca nu ar fi nimic. Sa fie o infecție urinară sau vorba de o posibila sarcina? El mi-a spus ca a simțit când vine lichidul si s-a șters de cearceaf. Nu stiu ce ar putea fi

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa nu fii gravida.

| vocea a răspuns:

Este o infectie si se trateaza. incearca sa te speli cu ceai de musetel si ai o igiena adecvata.