| Flavyuseduard a întrebat:

Buna, revin cu o intrebare pe care am mai adresat-o dar cu un upgrade acum laughing. Prietenei mele ii pare rau ca facuse... cu fostul ei si acum cand "ne aprindem " cam evita asta pentru ca spune ca ii frica sa nu pateasca la fel si ca abia dupa ce e sigura "primesc" si eu ceva. Cumva o inteleg ca nu sunt animal dar aveti vreun sfat referitor daca as putea sa o scap de gandurile astea si sa nu risc sa ma doara "perlele" prea mult?

6 răspunsuri:
| Eugen80 a răspuns:

In primul rand nu te mai gandi la tine, ci numai la ea. Adica fa-o sa se simta bine prin orice alt mijloc decat intromisia penisului, adica stimulea-o cat mai mult exterior, pe toate zonele erogene si pe clitoris cat poti si cu rabdare.
Nu o lasa sa te stimuleze pe tine, o opresti de fiecare data si o stimulezi doar pe ea pana cedeaza. Daca nu vrea, tu descurca-te cu o masturbare din cand in cand si gata. Daca nici intr-o luna, doua nu treceti mai departe desi tu numai asa faci, adica o stimulezi pe ea, atunci cauta pe alta pentru ca asta e cu capul si nu ai timp de pierdut cu disperate. Dupa 2-3 ani daca-i trece, o sa te caute ea.

| Flavyuseduard explică (pentru Eugen80):

Incerc, ei ii e frica sa nu pateasca precum ca fostul, si na.dar incerc asa cum spui si mna sper sa isi dea drumul.

| RomeoBombardieruAparatelor a răspuns:

Conform psihologiei absolut toate comportamentele umane sunt rezultatul unor combinari de substante existente in creierul nostru. In cazul iubirii o substanta fundamentala este oxitocina care are rolul de a crea legaturi intre fiinte. Insa pot aparea si complicatii datorate unor experiente traumatizante In cazul prezentat de tine, pentru a obtine ce vrei de la persoana iubita ai nevoie de dragoste, intelegere si evident Cloroform. Durerile sufletesti ale iubitei tale se vor transforma in dureri de fund dar vei obtine ceea ce doresti

| alina2k18 a răspuns (pentru RomeoBombardieruAparatelor):

Nebun esti laughing)

| Flavyuseduard explică (pentru alina2k18):

Stiu?, putem vb in privat

| Flavyuseduard explică (pentru RomeoBombardieruAparatelor):

Crezi? Sau s-ar putea micsora timpul asta de asteptare? Si ce ar trebui sa fac sau cum sa ma comport, spune te rog explicit vei primii funda