| DariaMaria30 a întrebat:

Buna :* Sa o iau de la inceput. Am vorbit cu un baiat care a fost cu mine in liceu, el a terminat eu intru a 10a. Si mi-a dat like la poze, am vorbit cu el, mi-a spus ca m-a mai vazut, prin scoala, pe naveta si ca-i cam place de mine, ca-s draguta, frumoasa, de treaba, complimente d-astea. Si am vorbit o saptamana cred, apoi a venit la mine in sat sa ne vedem. Pe facebook vorbea frumos cu mine, chiar parea ca ma place, se purta cu mine de para eram iubita lui, mi-a spus ca ar vrea sa fie ceva intre noi. In fine, ne-am intalnit la mine in sat sambata seara, cu mine mai era o prietena, dar ea isi vedea de telefon... Am vorbit cu el, nu foarte mult, nu stiu ce s-a intamplat cu mine, de obicei vorbesc mult, foarte mult, multa lume mi-a spus, dar cu el. abia am scos cateva vorbe, pe bune. Am stat pe o banca, m-a tinut de mana, de mijloc... Se oferea sa ma duc el acasa, eu aveam rolele, el a venit cu masina. Cand trebuia sa plece eu si prietena mea [ ea avea bicicleta ] am vrut sa mergem pana undeva, pe unde trece el cand pleaca acasa si a vrut sa ne duca el da' nu incapea bicicleta aia si nu ne-a mai dus. A vrut sa ma saruta, la inceput eu nu am vrut l-am lasat sa ma pupe pe obraz, dar dupa aia ne-am sarutat si gata. El a intrat in masina, a plecat eu am plecat cu prietena mea. Peste o ora cam asa am ajuns acasa, am intrat pe facebook si era online, am intrat cu el, el imi punea multe " :* ". Avea pe facebook " intr-o relatie deschisa " de mult, am tot uitat sa-l intreb si l-am intrebat in seara aia si a zis ca nu e, i-am spus " ba -- gen ba da " si el mi-a raspuns a doua zi " Da frumoaso " i-am spus ce era cu acel " ba " si gata. N-am mai vorbit pana luni cand am intrat eu cu el, desi nu ar fi trebuit. L-am intrebat daca a fost chiar asa de rau in seara aia. Mi-a spus ca nu, dar se simte rau si ca a stat in pat toata ziua. Am simtit ca minte. Aia a fost toata discutia. Si iar nu a mai vorbit cu mine. Cred ca nu i-a placut. Si sunt confuza, de ce atunci imi trimitea pupici si chestii si acu' il vad online si nici nu mai vorbeste cu mine. Eu nu mai intru cu el, clar. De ce credeti ca se poarta asa? Nu vreau sa par disperata sau ceva, ca nu-l stresez si nu vorbesc cu el, nici nu m-a sunat macar, sau un sms acolo. Si nu intru nici eu cu el sa nu par disperata. Credeti ca se poarta asa ca am fost tacuta? Chiar mi-a spus in seara aia ca-s cam tacuta. Dar de obicei nu sunt asa, vorbesc chiar mult, si ceva s-a intamplat. Si el nu imi spune pur si simplu ca nu i-a placut ceva sau habar n-am, ca daca nu ar fi fost chiar asa de rau, ar fi intrat el cu mine, m-ar fi sunat sau mi-ar fi cerut sa ne mai vedem, singuri sau ceva, ar fi zis ceva, orice. Ce ar trebui sa fac sau sa cred? Intentionez sa nu-i mai scriu deloc laughing Vreau sa vad daca vorbeste el, daca nu, la revedere. Dar vreau sa stiu parerea voastra. Da-ti-mi un sfat. Funda :*.

Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Se vede ca iti place sa vorbesti si ca esti foarte deschisa.Se mai intampla sa te blochezi de obicei daca nu prea ai subiecte de discutie cu persoana respectiva. Poate ca pe langa tacere ai fost si putin rece cu el, poate nu i-ai raspuns la atingeri...intelegi tu.Si apoi este una cand vorbesti cu o persoana pe un site de socializare si altceva cand o vezi in fata. Daca el nu vorbeste cu tine inseamna ca nu spera in ceva de durata si nu fred ca ar trebui sa te ingrijoreze, ai putea sa nu mai vorbesti nici tu cu el, pentru ca dupa parerea mea ar fi pierdere de vreme.Cel mai bine ar fi sa uiti povestea si sa o clasezi in categoria flirtwinking

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Sper sa nu te superi pe mine dar iti voi spune tot ce gandesc din tot ce ai scris. tu! deci parerea mea este ca tu probabil esti cu mult mai mica ca el! probabil ai 15 16 ani iar el... 20 si ceva. tu esti la o varsta la care ..scuza ma ca ti zic dar crezi tot ce ti se zice. El Cauta doar aventuri Este ca acel vanator incepator care se duce la vanat si vaneaza doar acele... fara pic de aparare ori slab.dar mai bine ma opresc aici! Sfatul meu este sa incerci sa ti faci iubiti in realitatate si nicidecum in online! Asta in caazul in care nu vrei sa ai de suferit foarte mult!

Sper sa nu te superi pe mine!

| DariaMaria30 explică (pentru VadTot):

Nu ma supar happy. Am 16 el 19. Anu' asta a terminat a 12a. Sta la 10 km distanta de mine, si il stiam de mult, dar n-am vorbit cu el.

| Geezgirl a răspuns:

Poate e genul care nu suporta relatiile. Adica este intr-o continua cautare. Sau poate ca si-a gasit alta persoana. Sau e timid.
Eu iti sugerez sa ii lasi putin spatiu. Daca chiar este interesat de tine te va cauta.

| FaNNee14 a răspuns:

Vroi sa te ***!

| DariaMaria30 explică:

Parca*
Duca*
Sarute*
Imi cer scuze pentru toate greselile, m-am grabit happy. Si vreau as zic ca inainte, el se baga in vorba cu mine. Eu nu l-am intrebat niciodata ce face pe facebook.