| seeya a întrebat:

Sa va spun mai pe scurt big grin
Am intalnit un baiat intr-un joc de counter. Am facut schimb de id`uri. Am vorbit timp de vreo 3 luni. Am ajuns sa ne cunoastem foarte bine ne-am si intalnit si ne-am pus impreuna. Suntem de 3 saptamani impreuna si el deja spune ca ma iubeste am facut si eu prostia sa-i spun acelasi lucru crezand ca si eu m`am indragostit, dar imi dau seama ca nu este asa si nu stiu ce sa fac, pana acum nu am mai avut nici o relatie serioasa si i-am spus ca nu pot pune suflet. Nu vrea sa inteleaga asta si parca este tot mai innebunit dupa mine. i-am dat de inteles ca vreau sa ne despartim si nici nu vrea sa auda...pentru un moment am luat o pauza de o saptamana sa`mi pun ordine in ganduri. Un mic sfat. Va rog.

Răspuns Câştigător
| Soriinax a răspuns:

Inseamna ca acest baiat nu te iubeste,este obsedat de tine. Daca nu vrea sa va despartiti desi tu i-ai spus, e clar ca e obsedat.
Ar trebui sa ii zici ca nu merge, ca nu sunteti casatoriti ca sa nu va puteti desparti.
Sper ca te-am ajutat cumva:*
Bafta.

6 răspunsuri:
| TotulPentruUna a răspuns:

Cati ani ai?

| SSSkkkk a răspuns:

Lasa-te de counter rolling on the floor

| seeya explică:

Nu asta era ideea laughing nu pot sa ma las.e preamrf :X

| seeya explică:

Nu asta era ideea laughing Nu pot sa ma las de cs :X E prea mrf

| seeya explică:

| bebitsaa_4396 a răspuns:

Dai ignore
daca u decizi ceva. nu trebuie ca altcineva sa-ti strice planurile happy