| Xenoverse1 a întrebat:

Buna! Sambata vreau sa chem pe prietena mea la mine acasa ca sunt singur si vreau sa facem sex, eu nu am facut niciodata sex cu o fata, nici prietena mea nu a facut vreodata.

Intrebarea mea este cate sanse sunt sa o las insarcinata chiar daca folosesc prezervativul?

Si inca o intrebare, la inceput doare cand penetrezi penisul in vagin?

Vreau cat mai multe sfaturi.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual este protejat, nu poate sa ramana gravida. Atunci cand o penetrezi si este/esti protejat/protejata, nu va doare deloc.

| Crackman a răspuns:

O sa o doara pe ea
Sper ca ea știe și vrea
Citește pe net despre sex
Oarecum este în instinct sa faci sex
Dacă nu se sparge prezervativul ești ok

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Atât timp cât prezervativul nu se rupe pe toată durata actului, șansele tale de a deveni tătic tind spre 0.

| 25girl a răspuns:

Pentru început trebuie să discuți cu ea despre planurile tale, să te asiguri că și ea își dorește la fel, în caz contrar planurile le faci în zadar. Dacă folosiți corect prezervativul și acesta rămâne intact, nu o sa rămână însărcinată.
Cât despre durerea penisului, nu pot sa îți spun. În cazul ei este foarte posibil sa simtă durere, difera de la persoana la persoană.
Pentru prima data trebuie să nu vă grăbiți și mai ales ea sa fie relaxată și librefiată. Baftă.