| RaulMA a întrebat:

Buna, săptămâna asta vreau să merg la prietena mea, sa rămân peste noapte. Am 18 ani si ea la fel. Dar mamei mele nu cred ca i-ar conveni. Ce scuză să bag să rămân la Oraş? Mentionez cã eu stau la 32 km de Oraş. Vreau o scuză buna să rămân, dau fundă, multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlexCristi97 a răspuns:

Ii spui ca va intalniti mai multi prieteni si ramanti peste noapte la unul dintre ei

7 răspunsuri:
| Davox a răspuns:

Spune-i ca e ziua unui prieten si ca ramai la el. Si iti da si bani laughing))

| Freya1 a răspuns:

Ma poti sa pierzi din greseala autobuzul sau stiu eu cu ce te deplaserzi catre casa.
Spui ca ramai la un prieten si bagi vrajeala ca ai stat 2 ore la ocazie dar nimic asa ca sa oferit el sa ramai acolo...

| minrest a răspuns:

Ii spui ca esti gay si mergi la un alt gay acasa, ea pe moment va ramane siderata, iar tu, pana sa isi revina, ii spui ca ai glumit, mergi la prietena ta si ramai la ea peste noapte. O sa fie asa de usurata ca nu o sa mai zica nimic, o sa iti dea si 50 lei de buzunar.

| kandaraki a răspuns:

Nu e bine sa minti, spune-i cum este, adevarul, esti matur deja, dar e problema, tu vei vrea sa faceti sex, puteti sa nu va protejati iar apoi apar probleme!

| M7Seven a răspuns:

Simplu, ii spui ca ramai la o fata ce ar putea sa nu ii convina? Pana la urma nu trebuie sa mergi tu la ea?

| Alina9494 a răspuns:

Spune-i mamei tale ca ai nevoie din partea ei de incredere si sustinere, ci nu sa fi nevoit sa o minti.

| RaulMA explică (pentru Alina9494):

Sigur ar comenta ceva dupa cum o Cunsoc.