| alexandra6413 a întrebat:

Buna, saptamana viitoare voi pleca la Complex Cacica, as vrea sa aud cateva pareri (de la persoane care au fost) desspre acest loc, este real? adica am auzit ca multi oameni au fost fraieriti, adica se uitau la locuri de "vis" si cand ajungeau la destinatie nu era nimic, Dau FUNDA! scuze pentru categorie doar ca pe altele nu se uita nimeni si este urgent!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te asigur ca acest loc exista. Locuiesc langa Cacica si am fost la Complex Cacica, la piscina.
Nu am foarte multe informatii, dar daca ai si alte intrebari, nu ezita sa imi trimiti un mesaj!
Distractie placuta! happy

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: