| danaM_2318 a întrebat:

Buna (scuze categoria dar e urgent) cum imi fac adresa de facebook plisss cat mai explicit FUNDA+VOT plizzzzzz!

Răspuns Câştigător
| LoveBlind a răspuns:

Intra pe www.facebook.com duap acolo mai jos scrii prenumele dupa numele de familie. daca vrei daca nu alt nume dupa emailul tau si la sfarsit @yahoo.com :D dupa din nou emailul dupa ce parola vrei tu selectezi sexul masculin or feminin ziua nasterii, luna si la anul nu trebuie sa fia mai putin de 14 ani pui si tu anul 1996

1 răspuns:
| LoveBlind a răspuns:

Intra pe www.facebook.com duap acolo mai jos scrii prenumele dupa numele de familie. daca vrei daca nu alt nume dupa emailul tau si la sfarsit @yahoo.com :D dupa din nou emailul dupa ce parola vrei tu selectezi sexul masculin or feminin ziua nasterii, luna si la anul nu trebuie sa fia mai putin de 14 ani pui si tu anul 1996 atat