| shanela a întrebat:

Buna(scuze de categorie, e cea mai accesata)stiti cumva vreun magazin online de unde pot comanda placa de par ceramica, preturile sa fie rezonabile mersi anticipatkiss

3 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Lafel procedezi si cand e coada, scuze dar ma grabesc - lasati-ma prima? :* Nu e frumos happy

| liviu42 a răspuns:

Daca vrei o placa adevarata poti cauta la firma CONTRAST din Bucuresti langa magazin Unirea

| ChAnGe32 a răspuns:

Www.emag.ro

este un magazin online, gasesti multe pe acest site iar livrarea este gratuita la orice suma ar avea comanda
si preturile nu sunt ''umflate'' =))

am comandat mai multe de aici si sunt foarte bune:P