| yonet100 a întrebat:

scuze pentru categorie..sunt baiat si am o inaltime cam de 1.87-1.88 si toata lumea imi zice:"ce inalt esti". chestii de genul asta...ce credeti poate reprezenta asta o problema intr-o relatie?

8 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Yonet, majoritatea fetelor isi doresc un baiat mai inalt decat ele, deci raspunsul la intrebarea ta este: Clar NU.
Inaltimea nu reprezinta o problema din nici un punct de vedere.
Ah, si ai scris la categoria potrivita.winking

Be smart and have fun.winking

| timeea7 a răspuns:

Nu e absolut nici o problema.Cel mai bine e sa fi inalt!

| ywar a răspuns:

Ce puternic esti, ce inalt esti! Cei mai batrani stiu la ce ma refer. Pentru tine sa te amuzi du-te la adresa asta pe youtube
http://www.youtube.com/watch?v=i7RFeIYdb14
vizionare placuta! sunt actori mari!

| LovellyAngel a răspuns:

E chiar un plus pentru tine, fetele prefera "palugile".

| 7639781254 a răspuns:

Cred ca ai luat-o razna...Toate fetele prefera baietii inalti si tu te plangi ca esti prea inalt? Daca esti si putin dragut, o sa ai un succes la fete...happywinking

| Antyss08 a răspuns:

Nu e nici o problmă, asta îmi spun și mie dar cei care îmi spun mie asta sunt parcă pitici și nu mai cresc.

| OlariuRox a răspuns:

Nu,draga nu te mai simti naspa din cauza asta nu mai baga in seama toate rautatile altora.

| lenutzyk a răspuns:

Intr-o relatie bazata pe sinceritate astfel de chestii nu reprezinta nici o problema, pentru ca in general toti suntem diferiti si in acelasi timp unici, important e sa gasesti persoana potrivita.Lumii ii sta in fire sa vorbeasca sau mai degraba sa barfeasca, important e ceea ce simti, esti absolut o persoana normala si ai dreprul sa ai o relatie cu cine doresti.Si inca o chestie parerea lumii se schimba zilnic, nu ar trebui sa te afecteze, ai incredere in tine, si nu-i mai asculta pe ceilalti. (scuze ca m-am intins asa mult cu raspunsul)