| Twister09 a întrebat:

Se poate baga penisul pe lângă vagin sau pe lângă himen? Himenul nu este la intrarea în vagin?
Adică eu stiu ca e vaginul si nu mai este alta gaura? N-ai cum sa bagi pe lângă, sunt începător si nu ma pricep.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pe langa vagin nu poate fii decat anusul (gaura fundului).
Practic este imposibil sa bagi "pe langa", ca-s 2 gauri destul de mari unde nu ai cums a ratezi.
In ce priveste himenul, ala este o pielita subtire si usor perforata, care acopera intrarea in vagin.
Sfatul meu este, mai asteapta cativa ani sa cresti si sa ajungi in situatia de a face sex cu o fata, esti mult prea mic acum, sa poti intelege organul reproducator femeiesc si amplasarea lor.
Ca incepator, poti purcede la masturbarea propriului organ pana vei ajunge peste ani, sa atingi o fata.

| corbulalbrosu a răspuns:

Tu ai impresia ca z dipa-i strecuratoare? rolling on the floor Intr-adevar ca mai este si o alta/inca o gaura, dar aceasta este situata in pic mai jos, cam la 3-4 cm de ''pasarica'' big grin Si nu are nici himen. laughing

| mihai69 a răspuns:

Culmea este că am citit despre un caz în care o tipă a făcut sex aproape toată viața în... uretră! Și avea chiar și himenul intact. Dar astea sunt cazuri rare.
Caută pe YT „the wrong hole" dacă vrei să râzi...

| sadrian46 a răspuns (pentru mihai69):

Ce sulă avea acela să i-o bage în găoază! Ca un chibrit?

Răspuns utilizator avertizat