| IonutCzc2 a întrebat:

Buna seara, acum doua saptamani am avut o partida de sex cu prietena mea. Totul a fost ok, pana acum doua zile cand am observat sange pe penisul meu. La inceput am ignorat, dar azi dimineata am urinat cu sange. Este ceva normal? Dau funda

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai infectie si nu e de la ea provine de la tine

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi cazul ca maine dimineata sa te prezinti urgent la un cabinet de Urologie fiindca este posibil ca penisul tau sa fii afectat de hematurie (sange in urina). Hematuria evidentiaza existenta unei afecţiuni (cel mai probabil o infectie) la nivelul aparatului genital-urinar (rinichi, vezica urinara, uretere, uretra, prostata). Aceste sangerari pot fi produse ca urmare a infectiilor urinare provocate de diverse bacterii sau microorganisme care ajung la nivelul aparatului urinar. Infectiile urinare de regula provoaca o inflamatie sau o iritatie a peretelui vezicii, ureterei sau a uretrei care poate produce sangerarea care se amesteca in urina. Multa sanatate!

| alina2k18 a răspuns:

Hmm, urinarea cu sange la barbati duce spre probleme urinare, fugi la doctor.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Aoleu! Nu stii ce inseamna asta?
CANCER!

| anonima188888 a răspuns:

La doctor cu tine. Oricum nu cred ca e cancer. Calm, nu o sa mori. E mai degrabă o infecție urinară.