| Anonim87654323 a întrebat:

Am 21 de ani, am o prietena de aceeasi varsta si va pun o intrebare simpla si, in acelasi timp, jenanta: ce sa fac ca sa intre?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul un care se masturbeaza vaginului cateva zile prin metoda ''degeticii'' de regula se produce o largire suficient de insemnata a canalului vaginal. In momentul in care vor putea fi introduse 2 degete in vagin, se poate considera ca lumenul vaginal (largimea/diametrul) este largit suficient de mult, incat cu grija, multa precautie si o lubrifiere cat mai abundenta penisul sa poata fi introdus fara sa mai apara durerea exagerata. Succes!

| SG1995 a răspuns:

Iubifriere.

| alina2k18 a răspuns:

Baga lubrifiant Durex si dupa intra.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Lubrifiere naturala(preludiu) sau artificiala (lubrifiant cumparat).

Răspuns utilizator avertizat
| marcelCelAgresiv a răspuns:

Cu ulei de motor, 5w40 de preferat, intra ca pistoanele in cilidru la dacia lu tataie

| Ion2019 a răspuns:

Nu sari peste preludiu. Saruto pe buze, pe gat, pe urechi in timp ce cu mana o mangai usor incepand de la sani mergand incet in jos. Crede-ma ca se va uda ft tare. Si cand vei incerca sa îi bagi banana va aluneca ft usor.

Bafta? Funda?

| jeremica a răspuns:

Poți încerca un lubrifiant