| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a întrebat:

Buna seara,
Am avut o relatie de 1 an de zile, dupa care el s-a despartit de mine, spunandu-mi ca nu ma mai iubeste si ca nu mai insemn nimic pentru el. Mi-a fost foarte greu sa accept asta si am suferit mult, timp in care el a fost langa mine. A trecut deja 1 an de cand ne-am despartit, dar in tot acest timp am continuat sa vorbim zilnic, sa ne vedem, sa facem tot ce faceam si cand eram impreuna. Cand deschid subiectul de impacare imi spune ca nu mai poate exista nimic intre noi, si ca va fi langa mine atata timp cat eu imi doresc asta. Eu inca il iubesc nespus de mult, si tot sper ca ne vom impaca candva desi el imi spune ca nu.
Nu stiu ce sa fac, deja imi este foarte greu, nu pot vorbi sau iesi cu altcineva, doar el este in mintea mea si nu ma pot rupe de el.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si sex faceti?

| RAY a răspuns (pentru ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻):

Te foloseste honey, ce naiba esti jucaria lui sexuala, e un porc

| Violleta2022 a răspuns:

De ce ai vrea sa te impaci cu un barbat care nu te vrea si nu te iubeste?
De ce ai vrea sa-ti condamni viitorul la plansete, durere si depresie? Ce nu poti intelege?
Ceea ce faceti voi este agonie curata si sunt socata de incapacitatea ta intelectuala, de a pricepe ca nu-i normal ca un barbat sa-ti repete timp de 1 an de zile ca nu te iubeste si nu te vrea si tu sa insisti aiurea ca prostuta.
da-i pace femeie si incheie discutia cu el, ca-si cauta alta femeie, de aia inca mai discuta cu tine.
Tu chiar nu pricepi cat te injosesti?
Tu chiar nu intelgi ca nu ai vreo sansa cu barbatul asta?

| Elena9328 a răspuns:

Este greu, dar nu imposibil sa mergi mai departe!
Nu te merită!