| Pyskiss a întrebat:

Buna Searahappy! Am avut o relatie foarte interesanta,bine nu o sa va explic acum totul, daca vreti sa aflati toata povestea intrati la intrebarile melehappyDar sa trecem peste.
Faza e ca am avut o relatie cu o fata ce am placut`o foarte mult, si inca o plac.Doar ca ne certam foarte des,normal eram eu gelos...
Sincer nu eram constient de ce faceam pe moment,stiu nu e bine sa fi gelos,dar nu stiu ce aveam.
ne-am despartit,si peste o luna ne-am impacat si am aflat ca ea a fost cu altul,din cauza ca a pus-o niste prietene sa fie cu acel baiat,de care ei nu-i placea.
A fost dureros cand am auzit,dar am incercat sa trec peste. Apoi am inceput sa ne certam iar,din nou ca eram gelos.
mi-a zis:"M-am saturat sa ne certam mereu pe nimicuri, nu mai vreau sa fim impreuna, cred ca e mai bine sa ramanem amici".
Aveam un sentiment nasol rau in mine in acel moment si nu am mai vorbit cu ea.
Au trecut 24 de zile de cand nu am vorbit cu ea,adica se baga in seama pe mass si facebook cu mine dar o ignoram, am inceput sa ies des cu prieteni in oras, etc.
Ma`m intalnit cu o alta fata care a venit in tabara si am fost cu ea o saptamana...Acum regret de ce am facut.O vreau inapoi.
Dar nu inteleg,nu stiu ce sa fac. ma simt prost.
Nu stiu ce sa fac, daca is cu ea nu e bine totul, daca nu-s cu ea iar nu-i bine. nu stiu cei cu minestraight faceUn sfat va rog? Dau funda...

4 răspunsuri:
| Pyskiss explică:

Scuza-ma...Dar nu ti-am cerut programul tau zilnicbatting eyelashes

| sebysebyca a răspuns (pentru Pyskiss):

Daca mi-l cereai, ti-l dadeam. oricum sunt la gradinita cu program normal!

| neutrino a răspuns:

Esti putin imatur si ...incorect si cu ea si cu tine. Ce ai vrea tu? Ea sa stea la dispozitia ta, la cheremul tau? Ce-ai facut tu pentru binele ei?

| Bubu4 a răspuns:

Acum ca stii ceea ce vrei, e destul de simplu. O cauti si ii spui ca vreti sa va vedeti. discutati si daca mai are rost, impacati-va. Si pe viitor, incearca sa mai maschezi putin gelozia(majoritatea persoanelor sunt, dar o ascund pentru ca e mai bine). Arata-i ca ai incredere in ea si toate micile probleme le veti rezolva. :*