| croissant a întrebat:

Buna seara, am facut o prostie mare. Vorbesc cu cineva de cateva ori, ne-am vazut, ne-am sarutat am facut si dragoste. Am vrut sa il testez daca este o persoana serioasa. Mi-am adus aminte ca aveam un cont de Facebook facut de ceva vreme si i-am trimis cerere. Am vb pe celalalt cont si cand i-am scris eu imi raspundea sceptic in timp ce vorbea cu,, cealalalta". Imi este teama sa nu banuiasca cu toate ca nu ar avea de ce... Contul nu este facut recent... Ce sa fac ca sa fie din nou bine intre mine si el?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Dacă el nu e o persoană serioasă nu prea ai ce să faci.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce sa faci explici situatia mai bine ca nu te intelege nimeni ce zici aici

| cuvant a răspuns:

Daca vorbeai in acelasi timp observa pauza intre raspunsuri si de aceea devenea sceptic.
Acum depinde ce discutii aveati si daca ti se pare serios. Renunta sa vorbesti de pe celalalt cont dar in timp si nu dintr-o data ca asa isi va da seama ca esti tu sau altele daca mai sunt. Gaseste o scuza de cateva zile ca esti la mare sau pleci in tabara si nu access la net prea mult etc.
Depinde de tine daca doresti sa mai fi cu el.dar iti sugerez sa te intalnesti cu el face to face si asa vei vedea daca merita.

| RoCkKiD a răspuns:

Dacă nu ați discutat sa știți amândoi ca sunteți într-o relație nu vad ce a greșit. Dacă face sex cu tine nu înseamnă că sunteți căsătoriți și gata.

| Sofer a răspuns:

Misto abordarea. Ma inscriu si eu.

| Donsavas a răspuns:

O persoană neserioasă este o persoana care nu stie inca ce vrea. Tu nu o poti schimba. Se schimba singur dacă este suficient de matur.

| alina2k18 a răspuns:

''ne am sarutat am facut si dragoste. Am vrut sa il testez daca este o persoana serioasa.''
Ahahaha, pai ce-ai facut ma nene, intai i-ai dat pixxxda si dupa il testezi? laughing

| Adrian7art a răspuns (pentru alina2k18):

Ha ha...hai mă Alina si ce dacă i-a dat? happy chiar trebuie să fie totul ca la carte?
O să fim cu toții niște paranoici mergători: dacă nu mă iubești..mumu sex!

| mentholinks a răspuns:

Pai nu ai menționat ce fel de legătură este între tine și el, dacă este vreuna.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Vezi pana unde se ajunge cu contul celalalt. Intreaba-l daca are iubita si vezi ce zice si poate iti invita contul fals la o intalnire.

| Matteo1234 a răspuns:

Daca eram eu baiatul ala, te paraseam instant daca te prindeam, n-as suporta sa ma "testeze" sau "verifice" cineva, mergi pe incredere

| SteveAnton97 a răspuns:

Ii zici fain frumos ca era un cont de-al tau si i-ai scris din plictiseala, sa vezi ce ganduri are, probabil s-o supara un pic, da daca are ceva intentii serioase cu tine, o sa fie ok. Parerea mea ii ca nu trebuia sa fi facut din start asta da na...