| Hellen456 a întrebat:

Buna seara, am o intrebare pentru baieti dar pot sa raspunda si fetele deci de ce cand sunteti combinati cu o tipa o cautati pe cealalta care v-a placut inainte, dar nu a fost sa fie? Nu zic ca toti baietii procedeaza asa. Deci de ce o faceti, mai vreti ceva cu ea sau?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Indiferent de cine a initiat despartirea, unii baieti nu pot trece peste ea si raman cu un regret dupa fata de dinainte pentru multa vreme. Chiar daca spun ca nu mai vor altceva, simt nevoia sa vorbeasca cu ea si nu cred ca ar refuza o eventuala impacare.
Altii spera sa o prinda intr-un moment mai delicat pentru ea si sa i-o traga.
Eu nu cred in "ramanem prieteni" cu o fosta iubita. Acolo exista un interes.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Imaturitate sau poate ca inca o mai iubim

| Goete a răspuns:

Probabil ai prins baieti care au fost cu tine diar pentru a o uita pe cea anterioara. Stai linistita, nu suntem toti asa