| shiro689 a întrebat:

Am o intrebare, putin jenanta ce-i drept. Ideea e ca as vrea sa stiu, cand faceti sex neprotejat, simtiti cand va dati drumul in partenera?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Oricarui barbat, cu circa 10-15 secunde inainte de a se produce procesul de ejaculare a spermei, momentul in care urmeaza sa porneasca ejacularea, este semnalata de aparitia si producerea unor simptome specifice si inconfundabile. In concluzie este cu totul imposibil ca barbatul sa nu simta in mod cat se poate de real ca se produce ejacularea, atat in cazul in care sexul este protejat cat si neprotejat. De asemenea si femeia simte ca timp de cateva secunde, ceva caldut ii inunda interiorul vaginului. Sanatate!

1 răspuns:
| Goete a răspuns:

Mmm... si inca cum se simte!
Dar daca intrebareabtabse refera la faptul ca se poate controla retragerea in ultimul moment - atunci se pot intampla "incidente", cand ejaculatea incepe in vagin si unul se retrage tarziu - si poate.nu mai stiendaca s-a retras la timp. Sau nu.
Sunt curios daca fetele simt cand le ejaculam in vagin...