| cats3 a întrebat:

Bună seara!
Am o întrebare..sunt curios câți cm are penisul prietenului meu dar nu vreau să mă creadă gay? Îmi puteți da sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Dintrebare a răspuns:

Pur si simplu il intrebi. II zice "uite care e chestia, vreau sa stiu cati cm are penisul tau. nu o lua nu stiu cum, sunt pur si simplu curios"

9 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Întreabal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i blugii jos

| AndreeaWTS a răspuns:

Dacă nu ești gay, de ce te interesează penisul lui?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru AndreeaWTS):

Astazi daca un barbat s uita la fundul unui alt barbat, imbracat in pantaloni hopa! este gay. Cata prostie. Regret vremurile copilariei mele si adolescentei timpurii cand de homosexualitate nu se vorbea. Tin minte ca aveam 10-11 ani cand am dormit in cort cu doi tineri de 17 si 18 ani. Acestia au inceput sa vorbeasca de sex si si-au scos penisurile si au inceput sa le pipaie ca sa vada care-l are mai mare. Ca sa fie convinsi m-au rugat sa dau eu verdictul M-a cuprins o rusine, dar mi-au luat mana si mi-au pus-o pe rand pe fiecare. Rusinea s-a transformat in placere.
Nu a zis nimeni ca adolescentii sunt gay si acum toti avem familii si copii.

| rapandula a răspuns:

Intreaba-l direct. Nu te va crede gay, ii spui ca esti curios daca o ai mai mare ca el.

| Rhea44 a răspuns:

Il prinzi de penis si estimezi tu

| Eibogu a răspuns:

Întreabă-l )))))

| roach999 a răspuns:

Daca intrebi pe prietenii tai, fa calculul cat iti spun ei (de ex 17) si scazi 2 sau 3 centimetrii (17-2 = 15 ) si aia e marimea reala.