| Andreealungeanu12 a întrebat:

Buna seara, am o problema. Eu cu iubitul meu am avut un act sexual pe data de 8 septembrie, am verificat prezervativul pe data de 10 septembrie si am vazut ca e putin gaurit, am luat pastila de a doua a zi ella one in 46 de ore. Nu a finalizat in mine sau ceva. In data de 3 octombrie mi-a venit ciclul menstrual cu o zi intarziere iar pe data de 8 sau 9 mi-a trecut.In data de 15 octombrie am vazut ca am scurgeri rosii ca si ciclul menstrual, 2 zile imi curge, o zi ma lasa, a doua zi iar, ce poate fi? Sunt foarte speriata si nu stiu ce sa fac. Precizez ca am facut 5 teste de sarcina si toate negative!

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Du te la doctor degeaba stai pe TPU.

| Emilian65 a răspuns:

Testele de sarcina pe care le-ai facut, le-ai facut degeaba. Trebuia sa faci un singur test la 21 de zile de la ultimul act sexual cu ejaculare in tine. Acesta iti indica daca esti sau nu gravida.

| Anuskaa a răspuns (pentru Emilian65):

Din 8 septembrie au trecut 21 de zile.

Răspuns utilizator avertizat
| LeCaras a răspuns:

Nu l ai terminat si d aia.

| dorelGolf4 a răspuns:

Eu am prezervative pe post decorativ (mai ales in bradu de craciun)? (nu le-am fol niciodata ca sunt fan nane) (am golf4)