| DianaMarina92 a întrebat:

Am postat in zilele trecute o intrebare legata de postinor si de posibila sarcina etc.Astazi,dupa3 zile de la administrarea CORECTA a pastilelor,am avut niste scurgeri din ce in ce mai abundente, insotite de simptome menstruale(dureri de sani de spate oboseala etc.), pe 26 trebuia sa imi vina menstruatia,este menstruatie, ma pot calma, sau este de la anumita aproximativ posibila sarcinastraight face?

3 răspunsuri:
| Vix999 a răspuns:

Acele scurgeri a fost menstruatia ta... oooof ma disperati ca nu va stiti deloc corpul dar va apucati sa va bateti joc de el cu sex prematur si pastile luate alandala straight face

| Mariiuta a răspuns:

Nu cred ca esti...

| DianaMarina92 explică:

Am vazut un raspuns la intrebarea anterioara, NU, partenerul nu a ejaculat absolut deloc, nici in mine nici pe mine ca sa clarificamhappy