| Jessye123 a întrebat:

Bună seara, am și eu o întrebare. Am o cunoștință care mi-a povestit pățania ei și acum ii este frica de ce se întâmpla. Persoana respectiva a făcut sex anal cu partenerul sau și de atunci i-a ieșit la anus ceva din interior ca și cum ar fi ieșit interiorul fundului. Întrebarea este ce poate face sa ii treacă? Mulțumesc eventualele răspunsuri!

7 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Singurul lucru, ca să răspund mai serios este o parte din colon.
Dacă e o glumă e de prost gust, iar dacă nu este, la un medic specialist chirurgie care să o opereze pe prietena ta, dacă într-adevăr are disconfort și simte ceva ieșit.
Repet, dacă e ceva serios, urgent la medic.
În rest, o glumă proastă!

| Violleta2022 a răspuns:

Sa mearga la ginecolog, fiindca este posibil sa fie negi genitali care netratati se intind si pe organele sexuale.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil sa fie vorba pur si simplu de hemoroizi. laughing

| SilentRain a răspuns:

Ia ieșt creierul, nu mai are mult de trăit

| Floridori a răspuns:

Glume despre prolaps rectal?

| Invictusman a răspuns:

Troll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vechea placă cu "mi-a spus un prieten". Hai las-o moartă