| akaDoritosGirl a întrebat:

Bună seara, am și eu o întrebare...
Cum pot sa fiu mai buna în sex?
Pot sa zic ca am destul de multa experienta dar vreau sa îl fac pe iubitul meu sa se simta din ce în ce mai bine cu mine în pat...
El nu s-a plâns niciodată de chestia asta ca nu as fi chiar asa de buna în pat dar vreau sa îl surprind cu anumite lucruri dar nu știu cu ce.
Și cum pot sa fac dormitorul sa fie un loc mai erotic?
Dau funda

5 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Sunt fel si fel de gandiri, fetishuri. Unii sunt romantici, altii duri. Unii au anumite pozitii preferate, sau preferinta cine sa "conduca'. Hai, ca si la fete e aceeasi problema, gadeste-te ce ti-ar place tie si apoi vorbeste cu el, prefa-te ca e doar un joc, provoaca-l tu la marturisiri daca nu te intreaba el. Poate ii plac anumite jocuri, roluri, poate ii plac anumite lenjerii (asta la start, ca la final oricum ramai fara ele laughing ).

Sa stii ca si baietii sunt foarte interesati de cat de fericita e partenera, deci conteaza acea comunicare verbala si non-verbala incitanta din tmpul partidei. Nu inseamna sa exagerezi, dar ceva spus mai cu patos, o miscare/atingere mai focoasa crreeaza o cu totul alta atmosfera. Poate conteaza si cata lumina e in camera conteaza.

Or fi si tipi care nu stiu sa se comporte, dar cui ii place un tratament mai dur, nu are decat sa-l suporte.

| ania a răspuns:

Ai fi mai fericita daca nu ai mai face sex deloc cu nimeni pana la casatorie

| RAY a răspuns (pentru ania):

Și apoi mașina de făcut copii și sclava bărbatului.

| Violleta2022 a răspuns:

Uita-te la filme porno si invatat din experinta alora.

Răspuns utilizator avertizat