| Paula_Pau_1997_pwvS a întrebat:

Buna seara am si eu o nelamurire! Prietenul meu consuma droguri și dupa fiecare partidă de dragoste ma simt si eu drogata ...ma gandesc ca poate e de la sarurt sau respiratia lui!? Hellp va rog

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti sa prinzi hiv daca imparte seringi

| RoCkKiD a răspuns:

Singura chestie despre care copii de pe TPU stiu mai putine decat despre reproducere sunt drogurile deci o sa-mi iau basca de nostradamus si o sa zic ca esti doar extenuata.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar reprezenta culmea absurdului ca in realitate efectele drogurilor sa poata si transferate de la consumator catre o alta persoana. thinking

| Plato a răspuns:

Suna la DIICOT si pune-le intrebarea asta, sunt sigur ca au ei o rezolvare.

| Paula_Pau_1997_pwvS explică (pentru Plato):

Ce ai vrut sa spui cu asa?

Răspuns utilizator avertizat
| ShamelessQboy a răspuns:

Nu cred ca e posibil!

| Andresso a răspuns:

Esti ratata mintal.

| ElisaAna a răspuns:

Wtf fata, si tu esti de acord sa stai cu un drogat?

| ciordeala a răspuns:

Depinde de: drog, tip, dealer, preparare, cantitate si cum reactioneaza el. Daca fumeaza iarba... Nu este o problema, doar sa nu il prinda garda. Daca este vorba de heroina... Imi pare rau