| Marius535d320d a întrebat:

As avea cateva intrebari pentru ca ma cam tulbura de ceva vreme. 1 : Eu si iubita mea am facut sex de 3 ori, iar dupa asta am luat o pauza de 1 an si 5 luni. De 2 luni am inceput sa facem din nou. Este posibil sa se fi inchis la loc, sa se fi strâns inapoi? Pentru ca durerea pentru ea este mult mai mare decat cu 1 an si 5 luni in urma. As vrea sa stiu daca mai este virgina. 2 : Ieri am incercat sa introduc penisul in vagin, a intrat jumate, ea era terminata de durere (marime 19cm), apoi am incercat anal, acolo a intrat aproape jumate si a spus ca nu o doare. Apoi ne-am oprit. Dupa cateva ore imi spune ca sânii incep sa i se inmoaie, iar pe seară mi-a spus ca sunt mult mai moi. Din ce cauza s-au inmuiat? Din cauza analului sau? Tin sa mentionez ca mie imi curge un lichid transparent cand sunt excitat si am facut-o neprotejat. Dati-mi cat mai multe detalii va rog! Multumesc!

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te sfatuiesc sa accesezi si sa si citesti daca se poate cat mai multe din articolele in care sunt prezentate si explicate foarte precis cele mai multe informatii de care are nevoie orice fata si baiat care isi incep viata sexuala. www.seximus.ro

| cristimihailov a răspuns:

Trebuie sa inveti mai mult despre preludiu si atat.