| croissant a întrebat:

Buna seara as dori sa pregatesc o seara (romantica) dar sa nu para prea romantic. Credeti ca este in regula un vis rose si pizza? Si niste chipsuri din ciocolata

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca vinul rosu de Murfatlar ''Lacrima lui Ovidiu'' si neaparat sa existe un fond muzical, de preferat muzica ambientala relaxanta.
https://www.youtube.com/watch?v=1KbauuM9EhY&t=6s
Este o sugestie din zeci, sute, mii de astfel de colaje. Succes!

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Pare dragut, asa cu pizza hihi, banuiesc ca sunteti adolescentiwinking poti sa iei si niste capsuni cu friscawinking

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Ori e romantica ori nu, nu poate fi intre laughing

| SupMates a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Vor sa joace si niste roblox dupa tongue

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Vinul rose nu merge cu pizza. Mai bine gatesti ceva, si folosesti si alimente afrodisiace, daca doresti si sex.winking