| AnOrdinaryGuy a întrebat:

Bună seara! Aş vrea si eu dacă se poate,ca voi fetele sa îmi spuneți ce va place mai exact, la un baiat.Deoarece observ ca toate fetele din ziua de azi sunt obsedate de baietii populari, si de fel si fel de cocalari.

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Hehe,nu chiar toate!
1. Eu urasc cocalarii, smecherii, popularii etc. Depinde de fiecare persoana ce vrea sa fie pentru cel iubit. Ca unu popular e mai greu sa ramana cu una singuralaughing
2. Eu personal prefer un baiat simpu,amuzant, dragut, inteligent si care sa ma faca sa zambeschappyhappy
Unele mai vor exemplare de care ai zis pentru a mai creste in ochii celorlalti.
Am o colega care sta cu unu, cica cel mai smecher de la el din cartier(de unde ca nu decat o jerpelitura), pe facebook e mare iubire dar el in realitate o face cu*va fara ca ea sa stiesad i'm sorry for her... Deci unele sunt fraiere si d-aia se uita dupa cocalaribig grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate, nu se compara cu vremurile trecute, in care fetele deveneau obsedate de baietii nepopulari si la fel de tocilari. Traim vremuri triste, Froddo!

| 1DeadMemories a răspuns:

Pe mine intotdeauna m-a atras aspectul fizic.Prin aspect fizic a nu se intelege muschi, patratele ...bla,bla.Sa fie istet, spontan, cu simtul umorului dezvoltat. Daca e putin rusinos, timid mi se pare sexy.

| Şaptepăcate a răspuns:

Uite aici cateva exemple care iti dovedesc contrariul, observ ca le cam plac baietii glumeti, da cand esti asa nu prea esti luat in serios.Iar cand stii ca esti " dragut si inteligent" iti urca la cap si ajungi cocalar laughing

| 1DeadMemories a răspuns (pentru Şaptepăcate):

Ssshhh,tu stii ce-mi place mie laughing))

| Deea737 a răspuns:

Pe mine ma atrag baietii sinceri, afectuosi, foarte glumeti, un pic rusinosi ( dar si un pic "nebuni" =) ), isteti, devotati si sa fie maturi.